Výstava uměleckořemeslných děl žáků Střední školy stavebních řemesel Brno-Bosonohy, příspěvkové organizace představuje jedinečnou sbírku prací, které vznikly pod rukama talentovaných žáků této školy. Expozice zahrnuje široké spektrum děl, od tradičních řemesel až po moderní designové prvky, a reflektuje nejen technickou zdatnost, ale také kreativitu a inovativní přístup mladých umělců a řemeslníků.

Autoři jsou absolventi oborů Uměleckořemeslné zpracování dřeva a Umělecký truhlář a řezbář.

Návštěvníci výstavy budou mít příležitost obdivovat různé formy uměleckého zpracování materiálů jako dřevo, kov, kámen a sklo. Mezi vystavenými díly najdeme nábytek, dekorativní předměty a mnoho dalších artefaktů, které demonstrují široký rozsah dovedností a znalostí, které žáci během svého studia na této škole získali.

Výstava také nabízí pohled do zákulisí vzdělávacího procesu Střední školy stavebních řemesel Brno-Bosonohy. Představuje způsoby, jakými škola podporuje rozvoj uměleckých a řemeslných schopností svých žáků prostřednictvím kvalitního odborného vzdělávání a praktického tréninku.

Tato událost je oslavou mladého talentu a příležitostí pro širokou veřejnost poznat, jakým způsobem se tradiční řemesla snoubí s moderními technikami a trendy. Výstava je nejen přehlídkou dovedností žáků, ale také inspirací pro všechny, kteří oceňují krásu a hodnotu ruční práce.

Přijďte a nechte se okouzlit světem uměleckého řemesla, jak ho vidí a tvoří nová generace talentovaných řemeslníků z Brna-Bosonoh.

Kdy?

Od: Pondělí 3.6.2024

Do: Sobota 31.8.2024

10:00–18:00

Místo konání

hrad Špilberk

Vstupné

Zdarma

Zavřít
Loading...